Meniu
Jūsų krepšelis
Perkant virš 20 eurų pristatome nemokamai.

Edukaciniai

"Edukaciniai" kategorijoje Jūs galite rasti daugiau nei 142 lavinamųjų prekių, tokių kaip Žaidimas "Ar pažįsti medžius?", Dėlionė "Geometrinės figūros", Žaidimas „Abėcėlė tau ir man“.
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN60013
Rinkinį sudaro 10 skirtingų lėktuvėlių modelių, lankstymo instrukcija...
4.29€
Be PVM:3.55€
Lavinamųjų kortelių rinkinys „Mano pasaulis“
Perkamiausia
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN303
Lavinamųjų kortelių rinkinys „Mano pasaulis“ – tai puiki priemonė lavinti vaiką, mokant jį pažinti pasaulį ir jį supančius daiktus, juos įvardinti bei pačiam perskaityti jų pavadinimus. Šis kortelių rinkinys yra skirtas vaikams nuo 2 iki 7 metų amžiaus ir vyresniems specialių poreikių turintiems va..
14.99€
Be PVM:12.39€
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN327
Lavinamoji dėlionė - Mama ir aš –"Naminiai gyvūnai“:Rekomenduojama vaikams nuo 2 metukų amžiaus. Rinkinį sudaro 8 dėlionės, kurių kiekviena susideda iš dviejų dalių. Kiekvienoje dėlionė yra naminių gyvūnų – mamos ir jos mažylio – nuotrauka. Lavina erdvinį suvokimą, mąstymą, rankyčių m..
7.80€
Be PVM:6.45€
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN341
Lavinamoji dėlionė - Mama ir aš –"Pasaulio gyvūnai“:Rekomenduojama vaikams nuo 2 metukų amžiaus. Rinkinį sudaro 8 dėlionės, kurių kiekviena susideda iš dviejų dalių. Kiekvienoje dėlionė yra gyvūnų – mamos ir jos mažylio – nuotrauka. Lavina erdvinį suvokimą, mąstymą, rankyčių motoriką,..
7.80€
Be PVM:6.45€
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN334
Lavinamoji dėlionė - Mama ir aš –"Laukiniai gyvūnai“:Rekomenduojama vaikams nuo 2 metukų amžiaus. Rinkinį sudaro 8 dėlionės, kurių kiekviena susideda iš dviejų dalių. Kiekvienoje dėlionė yra laukinių  gyvūnų – mamos ir jos mažylio – nuotrauka. Lavina erdvinį suvokimą, mąstymą, ra..
7.80€
Be PVM:6.45€
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN198
Lavinamoji dėlionė „Abėcėlė – transporto priemonės” - tai maxi dėlionė, skirta vaikams nuo 2 metų, kurios pagalba vaikas lengvai išmoksta lietuvišką raidyną bei transporto priemonių pavadinimus. Kiekvieną raidelę atitinka transporto priemonė, kurios pavadinimas prasideda iš tos pačios raidės, pvz., ..
12.90€
Be PVM:10.66€
Dėlionė „Abėcėlė - daržovės, vaisiai, uogos“ Dėlionė „Abėcėlė - daržovės, vaisiai, uogos“
Perkamiausia
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN280
Lavinamoji dėlionė „Abėcėlė - daržovės, vaisiai, uogos“ - tai maxi dėlionė, skirta vaikams nuo 2 metų. Ją dėliodamas vaikas lengvai išmoks lietuvišką raidyną bei daržovių, vaisių ir uogų pavadinimus. Kiekvieną raidę atitinka daržovė, vaisius ar uoga, kurios pavadinimas prasideda iš tos pačios raidės..
12.90€
Be PVM:10.66€
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN273
Iš ko gaminamas šokoladas ar sviestas? Iš kur atsiranda cukrus? Kur auga kopūstai?Į šiuos ir panašius klausimus Jums padės atsakyti dėlionė „Skanaus!“ Lavinanti dėlionė „Skanaus!“ – tai dėlionė, skirta 3–7 metų vaikams. Ją dėliodamas vaikas sužinos, kaip atsiranda maisto gaminiai. Dėžutėje yra..
14.99€
Be PVM:12.39€
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN143
Lavinanti dėlionė „Skaičiai – Afrikos gyvūnai“ – šią dėlionę rekomenduojame 3 – 6 metų vaikams, tačiau su ja gali žaisti ir mažesni vaikai, kuriems patinka dėlioti dėliones. Šios dėlionės dėka vaikas išmoks skaičiuoti iki 12 ir susipažins su 12 nuostabių Afrikos gyvūnų! Tikros Afrikos gyvūnų nu..
12.90€
Be PVM:10.66€
Gamintojas: Logis Modelis: GIS010023
Daugelis trimečių jau pažįsta ne vieną naminį gyvūną. Šis žaidimas – ne tik puiki galimybė įtvirtinti žinias apie naminius gyvūnus ir jų jauniklius, bet ir patobulinti užsienio kalbų žinias, kadangi gyvūnų pavadinimai užrašyti čia keliomis kalbomis.Žaidimą sudaro:6 žaidimo laukeliai; 24 kor..
11.99€
Be PVM:9.91€
Dėlionė "Metų laikai" Dėlionė "Metų laikai"
Perkamiausia
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN174
Lavinanti maxi dėlionė „Metų laikai“ - tai dėlionė, skirta 3 – 6 metų vaikams, kurią sudaro keturios didelės delionės: pavasaris – tai dėlionė tulpė, vasara – dėlionė drugelis, ruduo – dėlionė klevo lapas bei žiema – dėlionė besmegenis.Kiekvieną dėlionę sudaro 16 dalių, kuriose yra nuostabios nu..
14.99€
Be PVM:12.39€
Gamintojas: Logis Modelis: GIS010221
Visi žaidėjai padeda katinui Murkliui nukeliauti į jo svajonių pilį, kur sūriais lyja, kur pieno upės teka, kur siūlų kamuoliai ritinėjasi, o saulės šiluma taip kviečia snausti. Gyvenimas pilyje – katinų rojus ir tik išrinktieji kviečiami ten atvykti. Bet ir iš jų pilį pasiekia tik kūrybiškiausi, su..
21.99€
Be PVM:18.17€
Gamintojas: Logis Modelis: GIS590235
Fredis yra chameleonas. Kartais jis raudonas, o kartais žalias.Dauguma gyvūnų, turi tik vieną spalvą.Tik žvitrių akių, įsidėmintis, žaidėjas gali surinkti daugiausiai tinkamos spalvos gyvūnų kortelių.Žaidimą sudaro:32 kortelės 1 žaidimo lenta 4 skirtingų spalvų medinės formos 1 maišel..
13.87€
Be PVM:11.46€
Žaidimas "Memo žaislai" Žaidimas "Memo žaislai"
Top Gamintojas
Gamintojas: Granna Modelis: GR50707
Žaidimo aprašymas: Dėžutėje rasite 24 kvadratėlius su spalvotais piešiniais (12 vienodų paveikslėlių porų). Žaidimas „Memo žaislai“ lavina atmintį.Žaidimo taisyklės: Mažiesiems pradžioje tai gali būti paprasta dėlionė: visi paveikslėliai padėdami ant stalo piešiniais į viršų ir vaikas ..
7.49€
Be PVM:6.19€
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN136
      Lavinantis stalo žaidimas „Žodžiai“ – tai žaidimas , kurį gali žaisti tiek ikimokyklinukai, kuriems tai yra gera priemonė mokytis skaityti ir rašyti, tiek mokyklinio amžiaus vaikai bei suaugusieji, kurie gali iš pasirinktų raidžių kortelių dėlioti žodžius kaip kryžiažodį. Žaidim..
14.99€
Be PVM:12.39€
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN112
Abėcėlė-dėlionė Gyvūnai su lietuviškomis raidėmis iš 30 didelių storo laminuoto kartono dalių.Tai maxi dėlionė, skirta vaikams nuo 2 metų, kurios pagalba vaikas lengvai išmoksta lietuvišką raidyną bei gyvūnų pavadinimus. Kiekvieną raidelę atitinka gyvūnas, kurio pavadinimas prasideda iš tos pači..
12.90€
Be PVM:10.66€
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN358
Lavinamoji dėlionė „Gamtos reiškiniai“:Dėlionę sudaro 4 didelės dėlionės, kurių kiekviena susideda iš 20 dalių. Dėlionėje yra 9 nuotraukos, atitinkančios tam tikrą grupę gamtos reiškinių:  tai – lietus (drėgmė), saulė (karštis), sniegas (šaltis), vėjas (stichijos), bei papildomų 11 dali..
15.10€
Be PVM:12.48€
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN129
Šią dėlionę sudaro net 96 didelės dalys, iš kurių susideda 12 skirtingų spalvų gėlyčių. Kiekvienoje gėlytėje yra 7 žiedlapiai su įvairiomis gyvūnų, augalų, daiktų, transporto priemonių ir t.t. nuotraukomis, netgi reiškinių nuotraukomis, tokiais kaip naktis, lietaus debesys, saulėlydis ir pan.Ši ..
14.90€
Be PVM:12.31€
Gamintojas: Logis Modelis: GIS590198
Kokius daiktus turi du draugai – kačiukas ir šuniukas? Ar šie daiktai jiems vienodai patinka? Sudėliok korteles po keturias taip, kad jose būtų kačiukas, šuniukas ir jiems įdomūs daiktai. Žaidimas lavina pastabumą, moko įdėmiau žvelgti į aplinką ir daiktus.Žaidimą sudaro:36 kortelės; žaidi..
7.99€
Be PVM:6.60€
Žaidimas SUPERFERMERIS
Top Gamintojas
Gamintojas: Granna Modelis: GR50172
Žaidimo aprašymas: Žaidimo „Super fermeris“ istorija nepaprasta. 1943 metais Varšuvoje žaidimą sukūrė žymus lenkų matematikas, profesorius Karolis Borsukas. Matematikos principais pagrįstos žaidimo taisyklės ypač originalios. Žaidimas netruko išpopuliarėti – iš pradžių tarp šeimos draugų, o pas..
8.99€
Be PVM:7.43€
Žaidimas "Pabaisos, marš į spintą"xx Žaidimas "Pabaisos, marš į spintą"xx
Top Gamintojas
Gamintojas: Granna Modelis: GR51773
Pabaisos, marš į spintą yra kolektyvinis žaidimas - žaidėjai yra ne varžovai, o sąjungininkai, jie suvienija savo jėgas kovoje su pabaisomis;Žaidėjai kartu arba laimi, arba pralaimi mūšį su baisybėmis;Šis žaidimas lavina žaidėjų atminti: siekdami laimėti, žaidėjai turi atsiminti, kur užvertas pabais..
13.60€
Be PVM:11.24€
Žaidimas "Mįslių kraitelė" Žaidimas "Mįslių kraitelė"
Top Gamintojas
Gamintojas: Granna Modelis: GR52558
Žaisti šį žaidimą Jus kviečia mažosios pelytės. Norėdami laimėti, turėsite įminti penkias eiliuotas mįsles;Dėžutėje rasite 45 korteles su eiliuotomis mįslėmis (kitoje kortelės pusėje nupieštas atsakymas), 4 sūrio griežinėlius su skylutėmis rezultatams žymėti, žaidimo instrukciją;Eiliuotas mįsles suk..
11.99€
Be PVM:9.91€
Žaidimas "Metų laikai"
Top Gamintojas
Gamintojas: Granna Modelis: GR52299
Žaidimo aprašymas:Žaidimo tikslas – ant lentelės surinkti visas tam metų laikui tinkamas figūrėles. Žaidimo taisyklėse pateikiami keli žaidimo variantai. Spustelkite žemiau pateiktą žaidimo taisyklių parsisiuntimo nuorodą ir sužinokite, kaip smagiai galima žaisti šį metų laikų žaidimą!Rinkin..
9.10€
Be PVM:7.52€
Žaidimas "Meškiukai ir drambliukai"
Top Gamintojas
Gamintojas: Granna Modelis: GR13115
MEŠKIUKAI IR DRAMBLIUKAI – tai galvosūkis, kurį sudaro tik 9 detalės. Iš pirmo žvilgsnio užduotis atrodo paprasta – sudėti kvadrato formos dėlionę, kurioje piešiniai sutaptų vienas su kitu pagal savo spalvą ir formą. Tačiau įsitikinsite – tai bus tikrai gera ir netrumpa ..
5.99€
Be PVM:4.95€
Gamintojas: Logis Modelis: GIS010016
Žaidimas skirtas 3–7 m. vaikams. Jis padeda mažiesiems suvokti daiktų ir įrankių paskirtį, analizuoti vieno arba kito veiksmo galimybes, suvokti galimus įvairių darbų rezultatus, kaupti socialinę patirtį, taip pat ugdo vaiko kalbos įgūdžius. Naudodamiesi savo patirtimi bei pastebėjimais ir analizuo..
12.60€
Be PVM:10.41€
Žaidimas "Katė maiše" Žaidimas "Katė maiše"
Top Gamintojas
Gamintojas: Granna Modelis: GR51810
Žaidimas skirtas lytėjimo juslei lavinti. Storo kartono figūrėlės sudedamos į medžiaginį maišelį. Vaikas turi atpažinti figūrą tik ją čiuopdamas, bet nematydamas.Žaidimo aprašymas: Žaidimas skirtas lytėjimo juslei lavinti. Storo kartono figūrėlės sudedamos į medžiaginį maišelį. Vaikas turi atpažinti..
12.99€
Be PVM:10.74€
Žaidimas "Karoliukai, susiverkit" Žaidimas "Karoliukai, susiverkit"
Top Gamintojas
Gamintojas: Granna Modelis: GR07633
KAROLIUKAI, SUSIVERKIT – tai smagus žaidimas ir mažiems, ir dideliems. Patikrinsite savo atmintį bei rankų miklumą. Viskas labai greita ir paprasta. Trumpam parodoma korta – reikia įsidėmėti spalvas ir jų seką. Duodamas startas, ir žaidėjai varžosi, kuris pirmasis suvers spa..
9.99€
Be PVM:8.26€
Modelis: CD73972
6 ryškių spalvų audinio raiščiai, pilnai užtemdantys, padės vaikams lavinti dėmesį ir klausą. Elastinės juostos gale užtikrina, kad vienas dydis tiks visiems. Idealiai tinka sensorinei veiklai.Komplekte 6 vienetai įvairių spalvų raiščių...
13.49€
Be PVM:11.15€
Gamintojas: Pionierius Modelis: PN204
Psichologinis lavinantis žaidimas „Jausmų pasaulis“ – tai žaidimas 6 – 14 metų vaikams, skirtas padėti geriau pažinti savo ir aplinkinių žmonių jausmus, išmokti juos tiksliau įvardinti, bandyti pamatyti situacijas kitaip.Jausmų pasaulis yra sudėtingas, jame nelengva orientuotis. Jis įtakoja kiekvien..
17.90€
Be PVM:14.79€
Gamintojas: Andreu Toys Modelis: AT16425
Lavinamasis žaidimas, kuriuo žaidžiant lavinasi kelios skirtingos vaiko pažinimo sritys: geometrinės figūros, aukštis, spalva. Taip pat galima atlikti tokius veiksmus, kaip lyginimas, skaičiavimas, rūšiavimas. Vaikams bus smagu formas sudėti į tvirtą medinį pagrindą. Geometrines formas taip pat gali..
11.90€
Be PVM:9.83€
Modelis: MD14371
Tai ypatingas žaidimas šeimai. Paeiliui pakabinami virbai ant stovo išilgai guminės vielos. Su kiekvienu pridėtu virbu balansas pasikeičia ir skulptūrą paverčia. Būk atsargus! Vienas netinkamas žingsnis ir viskas griūna! Tinkamas 1-4 žaidėjams, šis žaidimas tikrai patiks vai..
17.49€
Be PVM:14.45€
Žaidimas „Surask draugą!“
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS100021
Draugai įprastai būna kažkuo panašūs, juos sieja kažkas bendra. Vienas yra linksmas, tada ir kitas – laimingas... Vienas gauna saldainių, pavaišina jais ir draugą... Vienas pažaliuoja iš pykčio ar parausta iš gėdos – kitas jaučiasi lygiai taip pat. Žaisdami vaikai mokosi pažinti gyvūnus, emocijas ..
9.99€
Be PVM:8.26€
Žaidimas „Spėk, kas aš?“
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS100052
Linksmas žaidimas, kurį gali žaisti tiek vienas žaidėjas, tiek visa grupė.Žaidimas lavina fantaziją, pastabumą ir atmintį, turtina žodyną bei padeda geriau suvokti aplinką.Žaidimą sudaro:32 žaidimo kortelės, iš jų: 16 gyvūnų kortelių; 16 vaikų kortelių; žaidimo taisyklės.Rekomenduojam..
8.99€
Be PVM:7.43€
Žaidimas „Opa op“
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS590204
„OPA OP!” – linksmas ir judrus žaidimas vaikams nuo 3 metų. Žaidimas moko vaikus skaičiuoti,  o vyresnius vaikus – ir taktikos bei drąsiai įveikti pirmąsias nesėkmes, mažiesiems žaidėjams tėveliai gali pritaikyti žaidimą pagal savo vaikų temperamentą ir charakterį. Paaugusiems vaikams siūlomos..
15.99€
Be PVM:13.21€
Žaidimas „MaCar“
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS100076
Automobiliai – neatskiriama mūsų gyvenimo dalis.Žaidimo MaCar kortelių gausa leidžia „surinkti" išskirtinį automobilį, lengvai jį perdaryti, keisti stilių ir gabaritus.Žaisti gali tiek maži, tiek dideli. Žaidimas lavina fantaziją, kompozicijos ir estetinius įgūdžius.Žaidimą sudaro:35..
8.49€
Be PVM:7.02€
Žaidimas „Lobis, lobis!“
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS100014
Augdamas staiga vieną dieną supranti, kad kažkur yra paslėptas TAVO LOBIS. Keturi nuotykių ieškotojai netyčia atranda seną žemėlapį ir leidžiasi į kelionę lobio ieškoti. Kiekvieno žaidėjo laukia įtemptas žaidimas. Jeigu žaidėjas atsistoja ant laukelio „plunksna", gali perkelti savo spalvotą figūrėl..
17.99€
Be PVM:14.87€
Žaidimas „Kur slepiasi babaužis?“
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS100038
Senų senovėje vaikus gąsdindavo babaužiais, bet iš tiesų, tai visai mieli padarėliai, kurių mėgstamiausias užsiėmimas – žaisti slėpynes. Jų vieta sunkiai nusakoma, tai palenda po kilimu, tai pasislepia už užuolaidų...Nuotaikingas žaidimas lavina atmintį ir pastabumą bei skatina pažinti spalvas.Žaidi..
8.99€
Be PVM:7.43€
Žaidimas „Katė iš namų... pelės ant stalų!“
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS010214
Vos tik katė išsliūkino iš namų, pelės tuoj išlindo iš urvelių ir pradėjo visur šmirinėti: užlipo ant stalo, palindo po puodeliu, patikrino, kas yra stiklinėje...„Katė iš namų... pelės ant stalų" – ugdomasis kortelių žaidimas, skirtas daiktų padėčiai erdvėje suvokti. Žaisdami vaikai mokosi teisi..
9.99€
Be PVM:8.26€
Žaidimas „Karšta bulvė (mini)“ Žaidimas „Karšta bulvė (mini)“
Prekė užsakoma
Modelis: GR14945
Pagalvok! Atsakyk! Mesk! Rinkinį sudaro:1. Žaidimo lenta – 1 vnt.2. Karšta bulvė – 1 vnt.3. Klausimų kortos – 55 vnt.4. Loštukai – 4 vnt.5. Vilkelis – 1 vnt.6. Žaidimo taisyklės. Ar sugebi greitai mąstyti, kai spaudžia laikas? Ką gi, ruoškis išbandymui!Turi vos kelias akimirkas, kad sugalv..
8.89€
Be PVM:7.35€
Žaidimas „Ganau, ganau aveles“
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS010238
Po lietaus danguje nušvinta saulytė ir avyčių banda gali vėl ramiai ganytis pievoje. Piemenukai gena savo bandą ten, kur žolė sultingesnė. Avytėms kelią rodo ne tik piemenukai, bet ir aviganis. Saulytei nusileidus, ganymo diena baigiasi, baigias ir žaidimas. Tada paaiškėja, kuri avytė ganėsi sulting..
19.99€
Be PVM:16.52€
Žaidimas „Eime grybauti ir uogauti“ Žaidimas „Eime grybauti ir uogauti“
Prekė užsakoma
Modelis: GR20779
Rinkinį sudaro:- dvipusė žaidimo lenta,- 4 loštukai,- žaidimo kauliukas,- 4 pintinės,- 7 uogos,- 19 vaisių,- 20 grybų,- nuotykių ir taškų lentelė,- žaidimo taisyklės. Žaidėjai į savo pintines renka rudens gėrybes – grybus, uogas ir vaisius. Vienoje žaidimo lentos pusėje žaidėjai keliauja m..
10.99€
Be PVM:9.08€
Žaidimas „Drago-Tuku“
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS100045
DRAGO-TUKU saloje nuo senų senovės gyveno drakonai. Salos gyventojai nuo drakonų slėpdavosi ant jūros kranto stovinčioje pilyje. Tačiau vieną dieną didžiulė audra sugriovė pilį ir jos dalis išmėtė po visą salą. Gyventojai nusprendė surinkti saloje išbarstytas pilies dalis ir pilį atstatyti. Tačiau t..
19.99€
Be PVM:16.52€
Žaidimas „Domino skaičiuok linksmai“ Žaidimas „Domino skaičiuok linksmai“
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR52503
Ant domino kauliukų (kortelių) pavaizduoti skaičiai arba keksiukai, kuriuos reikia suskaičiuoti. Galima dėlioti gyvatėlę arba žaisti domino. Dėžutėje rasite 28 domino korteles, dėlionę, žaidimo instrukciją. Žaidimo taisyklės:1. Prie ant stalo padėtos domino kortelės žaidėjai prideda nauj..
10.99€
Be PVM:9.08€
Žaidimas „Abėcėlė tau ir man“
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS590157
Pirmiausiai žaidėjai privalo pasakyti daiktą, vardą, gėlę ar gyvūną iš raidės, kuri atverčiama. Tada iš surinktų raidžių sudėliojami žodžiai ir galiausiai trumpi sakiniai.Žaidimas skatina pažinti raides, nustatyti pirmąją žodžio raidę, sudėlioti žodžius. Taip pat padeda mokytis skaityti, k..
16.79€
Be PVM:13.88€
Žaidimas MEŠKUTIS
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR52329
8 dėlionės (kiekviena iš 3 dalių), edukacinis plakatas.Žaidimo instrukcijoje pateikta keletas žaidimo variantųAmžius 2-4 m. ..
11.99€
Be PVM:9.91€
Žaidimas DERANČIOS SPALVOS Žaidimas DERANČIOS SPALVOS
Prekė užsakoma
Gamintojas: Andreu Toys Modelis: AT16428
Ankstyvojo ugdymo žaidimas, skirtas rungtyniauti tarpusavyje bei susieti spalvas. Idealiai tinka regėjimo suvokimui, rankų ir akių koordinavimui ir motorikai. Skatina loginį mąstymą, 18 užduočių kortelių ir daug smagių akimirkų.Matmenys: 26 x 4 x 18,5 cm...
17.90€
Be PVM:14.79€
Žaidimas "Žuvys ir akmenys"
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS590181
Neturite laiko žvejybai?Išsidėliokite tvenkinio korteles ir meškeriokite namuose.Bus smagi ir azartiška pramoga.Žaidimas lavina strateginį mąstymą, atmintį ir pastabumą.Gali žaisti visa šeima.Pakuotėje:36 tvenkinio kortelės12 žvejybos kortelių4 kibirų kortelės,1 starto kortelė (plūdė)žaidimo taisykl..
9.99€
Be PVM:8.26€
Žaidimas "Virvutės ir skylutės"
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR52527
Žaisdami šį žaidimą, vaikai mokosi narstyti, lavinama smulkioji motorika.Žaidimo aprašymas:Dėžutėje rasite 4 lenteles su piešiniais, 8 virvutes, žaidimo instrukciją. Žaidimo nauda:  lavina smulkiąją motoriką, skatina kūrybiškumą, ugdo pasitikėjimą savimi: tai mano darbas! Tinka žaisti vienam.Ža..
9.99€
Be PVM:8.26€
Žaidimas "Vėžliukų kelionė"
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS010184
Vėžliukai keliauja iš Mažųjų salelių į Vėžlių salą. Kelionės metu jie dažnai lenktyniauja, kiekvienas nori būti pirmas. Keliaudami jie susipažįsta  su įvairiais gyvūnais ir jų gyvenimo būdu. Vėžliukai, padedami linksmų, drasių gyvūnų, kaip delfinas ar banginis, lengvai plaukia per vandenyną, ta..
18.79€
Be PVM:15.53€
Žaidimas "Vabzdžių viešbutis"
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS590211
Žaidimo trukmė – nuo 15 min. Smagus žaidimas 2-4 žaidėjams nuo 6 metų. Žaidimas skatina bendravimą, loginį, strateginį mąstymą, domėjimąsi vabzdžių pasauliu, moko paisyti taisyklių.Kiekvienas žaidėjas stengiasi pirmasis apgyvendinti savo viešbutį turistais vabzdžiais. Jeigu gyventojai patys į jo vie..
14.99€
Be PVM:12.39€
Žaidimas "Takelis" Žaidimas "Takelis"
Prekė užsakoma
Gamintojas: Djeco Modelis: DJ08420
Žaidimas gali būti žaidžiamas trimis būdais: atminties žaidimas, balansinis - bokšto statymas arba lenktynės.6 gyvūnėliai, 15 blokelių (įvairių dydžių ir formų), 2 kauliukai.Amžius: 3 - 6 m...
34.90€
Be PVM:28.84€
Žaidimas "Sukalk sodą"
Prekė užsakoma
Gamintojas: Djeco Modelis: DJ06643
Rinkinyje yra 1 pagrindo lentelė, plaktukas, 5 pavyzdžių kortelės, 40 kaiščių ir 39 sodo augalų dalys.Matmenys: 30 x 23 x 3,5 cm.Amžius: 4+..
28.99€
Be PVM:23.96€
Žaidimas "Sukalk mašinėles" Žaidimas "Sukalk mašinėles"
Prekė užsakoma
Gamintojas: Djeco Modelis: DJ06641
Rinkinyje yra 1 pagrindo lentelė, plaktukas, 5 pavyzdžių kortelės, 40 kaiščių ir 39 automobilių dalys.Matmenys: 30 x 23 x 3,5 cm.Amžius: 4+..
28.99€
Be PVM:23.96€
Žaidimas "Sugedęs dantukas"
Prekė užsakoma
Modelis: GIS590310
Ar žinote, kodėl genda dantukai ir kas daro juos stipriais ir sveikais? Žaiskite šį žaidimą, kad sužinotumėte...Žaidimas yra žaidžiamas ant lentos, kurioje yra dantukai.  Žaidėjai perkelia savo žaidimo figūras išilgai dantų, bandydami rinkti sveikus maisto produktus ir pasiekti tikslą. Jie turi..
18.99€
Be PVM:15.69€
Žaidimas "Spalvotas bokštas"
Prekė užsakoma
Gamintojas: Andreu Toys Modelis: AT16215
Žaidimą sudaro 48 medinės kaladėlės ir 2 kauliukai.Žaidimo eiga: pastatykite bokštą iš spalvotų medinių kaladėlių, meskite kauliuką ir ištraukę iškritusios spalvos kaladėlę dėkite ją ant bokšto viršaus. Bokštas vis dar stovi? Tuomet jums sekasi! Kaladėlės traukiamos ir dedamos ant bokšto viršaus..
12.90€
Be PVM:10.66€
Žaidimas "PYJAMA-DRAMA"
Prekė užsakoma
Modelis: GIS590341
Karališkoji šeima ruošiasi miegoti, tačiau yra viena maža problema - kokios spalvos pižamą turėtų pasirinkti? Kol jie renkasi pižamą, pilies vaiduoklis nusileidžia ant jų, o karališkajai šeimai tenka slepiasi po antklode. Bet… kur dabar yra princesė? Kurioje lovoje buvo karalius? Kas dėvėj..
19.99€
Be PVM:16.52€
Žaidimas "Pelyte, kur tu?"
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR52275
Rinkinį sudaro: - 6 lentelės - 36 žetonai - žaidimo instrukcijaRekomenduojamas žaidėjų amžius: 3+ Žaidėjų skaičius: 1-6 Žaidimo trukmė: 20 min. Žaidimo aprašymas:Kur skrenda šikšnosparnis? Kas valgo ledus? O kur tupi varlytė? Tarsi žaistume slėpynių!..
9.10€
Be PVM:7.52€
Žaidimas "Paveikslėlių loto" Žaidimas "Paveikslėlių loto"
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR52510
Tai klasikinis loto žaidimas. Žaidėjai pasiima tuos atverčiamus žetonus, kurie vaizduoja žaidėjų turimose kortelėse (loterijos bilietuose) pavaizduotus piešinius;Dėžutėje rasite 4 dvipuses žaidimo lenteles, 24 korteles, žaidimo instrukciją;Žaidimas turtina žodyną, lavina akių ir rankų koordinaciją, ..
9.99€
Be PVM:8.26€
Žaidimas "Meškutis, bitės ir medus" Žaidimas "Meškutis, bitės ir medus"
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR50448
Žaidimo aprašymas: Visi meškučiai labai mėgsta medų, todėl kiekvienas nori sukaupti kuo daugiau medaus statinaičių. Tačiau bitės neskuba atiduoti medaus. Puikus žaidimas, mokantis sudėti ir atimti skaičius iki dešimties.Žaidimo taisyklės: Žaidėjas meta kauliuką ir savo meškučiu paeina ..
8.99€
Be PVM:7.43€
Žaidimas "Meškučiai skaičiuoja"
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS590164
Meškučiai renka pievoje žemuoges ir veria jas ant smilgų. Gal nori smaližiams padėti? Rinki, verki ir skaičiuoki, kiek surinkai žemuogių.Žaidimas ugdo loginį mąstymą ir pastabumą. Meškučių padėtis padeda vaikams susivokti aplinkoje, skirti dešinę ir kairę, o žemuogių vėrinėjimas padeda lengviau ..
16.99€
Be PVM:14.04€
Žaidimas "Mažosios asociacijos" Žaidimas "Mažosios asociacijos"
Prekė užsakoma
Gamintojas: Djeco Modelis: DJ08553
Žaidėjų skaičius: 2 – 4 žaidėjai. Žaidimo laikas: 10 min.Pakuotėje: gyvūnėliai (1 triušis, 1 varlytė, 1 karvytė), 3 pasaulių kortelės (daržovių sodas, tvenkinys, pieva), 30 kortelių priklausančių 3 pasauliams.Naudojimo instrukcija: naudoti prižiūrint suaugusiems.Pasiruošimas: Triušį, karvytę, v..
16.90€
Be PVM:13.97€
Žaidimas "Mano pirmoji viktorina" Žaidimas "Mano pirmoji viktorina"
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR52190
Žaidimo aprašymas: Paveikslėlių viktorina ikimokyklinio amžiaus vaikams. Vaikai patys, be suaugusiųjų pagalbos, gali patikrinti, ar teisingai atsakė į paveikslėliuose pavaizduotus klausimus.Žaidimo taisyklės: Šiame žaidime teks spręsti skirtingomis spalvomis pažymėtose kortose pavaizduotas..
14.99€
Be PVM:12.39€
Žaidimas "Mano dinozaurai" Žaidimas "Mano dinozaurai"
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR52534
Žaidimo aprašymas:Šioje dėžutėje rasite net 6 dėliones. Jaunesnio amžiaus žaidėjams rekomenduojame išmokti jas gražiai sudėti, o vyresniems parengėme įdomų žaidimą su 2 kauliukais.Ridenkite kauliukus ir rinkite dėlionių dalis. Laimės tas, kuriam iš surinktų dalių pavyks sudėti daugiausia dinozaurų p..
14.99€
Be PVM:12.39€
Žaidimas "Mamytės"
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR52046
12 dėlionių (kiekviena iš 2 dalių), edukacinis plakatas.Žaidimo instrukcijoje pateikta keletas žaidimo variantų.Amžius 2-4 m.  ..
11.99€
Be PVM:9.91€
Žaidimas "KVAAA!"
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS590273
„Quibbit!, Quibbit!“ viena per kitą šaukia varlės. Jų tvenkinyje sujudimas, nes šiandien bus renkamas varlių karalius.Žaidžiant Quibbit! svarbiausia – kuo ilgiau neiškristi iš žaidimo. Erdvinis mąstymas, sugebėjimas planuoti ir truputis sėkmės daro Quibbit! žaidimą ypač patrauklų trum..
14.99€
Be PVM:12.39€
Žaidimas "Kuris kurį?" Žaidimas "Kuris kurį?"
Prekė užsakoma
Modelis: GR15393
Žaidimo idėjaNesvarbu, pavasaris ar vasara, ruduo ar žiema, mūsų geriausi draugai – šuniukai ir kačiukai – visada nori palakstyti ir pažaisti. Sek akimis jų kelią painiuose sodo labirintuose. Vos tik pastebėsi, jog mažieji draugai susitiks, griebk atitinkamą žetoną (vieną ar kelis). Žetonus iškei..
10.99€
Be PVM:9.08€
Žaidimas "Keksiukai"
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR52305
Žaidimo aprašymas:Ant stalo padedame gardžius dvispalvius keksiukus. Žaidėjai meta du spalvotus kauliukus. Kas pirmas tarp skanėstų ras keksiuką, nuspalvintą kauliukais išridentomis spalvomis, tam jis ir atiteks. Laimi žaidėjas surinkęs daugiausia keksiukų.Rinkinį sudaro: 2 kauliukai 30 k..
9.10€
Be PVM:7.52€
Žaidimas "Geležinė kumelaitė, kanapinė uodegaitė"
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR52282
Žaidimo aprašymas:Geležinė kumelaitė, kanapinė uodegaitė – kas? Ogi adata su siūlu! Tačiau šįsyk mums jų neprireiks. Paveikslėlius narstysime spalvotomis virvutėmis, naudosime sagas ir sukursime tikrus stebuklus! Saga gali tapti balionėliu, kuriuo džiaugiasi vaikai, arba pūškuojančio garvežio ra..
9.10€
Be PVM:7.52€
Žaidimas "Domino spalvos" Žaidimas "Domino spalvos"
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR50684
Žaidimo aprašymas: Dėžutėje rasite 27 domino kauliukus su spalvotais paveikslėliais. Žaisdami su mažu vaiku žaidimą „Domino spalvos“, padėsite jam pažinti ir įvardinti spalvas.Žaidimo taisyklės: Iš domino kauliukų vaikas gali dėlioti spalvotą gyvatę arba traukinuką, dėliojant žaidimo k..
7.49€
Be PVM:6.19€
Žaidimas "BauBoom"
Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS016130
Beveik visur pasaulyje gyvena skruzdės. Jų būstai – įspūdingi skruzdėlynai, kuriuos stato diena iš dienos. Statybinių medžiagų skruzdėlynų statybai skruzdėlės ieško aplinkui.Žaisdami žaidimą BauBoom Jūs padėsite skruzdėlėms rinkti statybines medžiagas. Kraukite į vežimėlius spalvotas plyta..
18.99€
Be PVM:15.69€
Žaidimas "Barška ar tarška"
Top Gamintojas Prekė užsakoma
Gamintojas: Granna Modelis: GR07626
BARŠKA AR TARŠKA – tai paprastas ir greitas žaidimas, mokantis atidžiai klausytis, identikuoti, skirti bei atsiminti garsus. Žaidžiant lavėja atmintis, klausa, motorika.Žaidimo tikslasSurinkti kuo daugiau vienodus garsus skleidžiančių kaladėlių porų.Rinkinio sudėtis: ..
11.99€
Be PVM:9.91€
Žaidimas "Ar pažįsti medžius?"
Perkamiausia Prekė užsakoma
Gamintojas: Logis Modelis: GIS010108
Žaisdami žaidimą vaikai mokosi pažinti medžių įvairovę. Žaidimas skatina vaikus domėtis aplinka, lavina jų mąstymą, pastabumą ir gebėjimą sutelkti dėmesį. Detalių dėliojimas suteikia vaikams daug džiaugsmo.Žaidimą sudaro:8 medžių dėlionės...
12.60€
Be PVM:10.41€
Sensorinių indų rinkinys "Vaivorykštė"
Prekė užsakoma
Modelis: CD92100
Puikiai tinka vaikų koncentracijai, susikaupimui.6 vnt. Indo dydis 5,5 x 14,5 x 3,5 cm..
31.90€
Be PVM:26.36€
Sensorinių indų rinkinys "Lašeliai" Sensorinių indų rinkinys "Lašeliai"
Prekė užsakoma
Modelis: CD92088
Puikiai tinka vaikų koncentracijai, susikaupimui.4 vnt. Indo dydis: 12,5 x 8,5 cm...
19.90€
Be PVM:16.45€
Sensorinių indų rinkinys "Burbulai" Sensorinių indų rinkinys "Burbulai"
Prekė užsakoma
Modelis: CD92090
Puikiai tinka vaikų koncentracijai, susikaupimui.3 vnt. Indo dydis: 13 x 9,5 cm...
18.90€
Be PVM:15.62€
Rodoma nuo 1 iki 75 iš 94 (2 puslapių)
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos – privatumo pranešime.