Meniu
Jūsų krepšelis
Perkant virš 20 eurų pristatome nemokamai.

Bendravimas

"Bendravimas" kategorijoje Jūs galite rasti daugiau nei 20 lavinamųjų prekių, tokių kaip Kamufliažinė medžiaga, Kalbančio telefono prailginimo vamzdis, Traukinio bėgių ir kelio stalas.
Modelis: CD73972
6 ryškių spalvų audinio raiščiai, pilnai užtemdantys, padės vaikams lavinti dėmesį ir klausą. Elastinės juostos gale užtikrina, kad vienas dydis tiks visiems. Idealiai tinka sensorinei veiklai.Komplekte 6 vienetai įvairių spalvų raiščių...
13.49€
Be PVM:11.15€
Parašiutas
Prekė užsakoma
Modelis: MB513001
Spalvotas parašiutas linksmiems vaikų žaidimams! Žaidimai su parašiutu lavina akių ir rankų koordinaciją. Naudojamas judriesiems bei pastabumo žaidimams.Diametras 3,5 m. 8 laikikliai...
24.90€
Be PVM:20.58€
Miško telefonas Miško telefonas
Prekė užsakoma
Modelis: CD73968
Miško telefonas - tai 2 kamufliažinio stiliaus telefono rageliai sujungti 5 metrų ilgio vamzdžiu. Tinkamas žaisti tiek lauke, tiek ir patalpose!  Miško telefonas lavina vaikų bendravimą, asmeninius ir socialinius įgūdžius. Gali būti naudojami bendraujant per mažą atstumą tarp kambarių,..
23.90€
Be PVM:19.75€
Kalbantis telefonas Kalbantis telefonas
Prekė užsakoma
Modelis: CD73952
Kalbantis telefonas - tai telefono rageliai sujungti vamzdžiu. Tinkamas žaisti tiek lauke, tiek ir patalpose!Kalbantis telefonas lavina vaikų bendravimą, asmeninius ir socialinius įgūdžius. Gali būti naudojami bendraujant per mažą atstumą tarp kambarių, lauke arba net tarp vidaus ir lauko.Į ..
19.90€
Be PVM:16.45€
Kalbančio telefono rinkinys Kalbančio telefono rinkinys
Prekė užsakoma
Modelis: CD73956
Kalbantis telefonas lavina vaikų bendravimą, asmeninius ir socialinius įgūdžius. Gali būti naudojami bendraujant per mažą atstumą tarp kambarių, lauke arba net tarp vidaus ir lauko. Kalbančio telefono rinkinyje - 8 telefono rageliai, 3 trijų metrų ilgio vamzdeliai, 12 vieno metro ilgio vamz..
67.90€
Be PVM:56.12€
Kas kalba, kas klauso? Kas kalba, kas klauso?
Prekė užsakoma
Modelis: CD73970
Smagiausias bendravimas, koks tik gali būti! Šiame rinkinyje esantys 6 tuščiaviduriai vamzdeliai ir 6 telefono rageliai prijungti prie centrinio šakotuvo skatina pokalbius ir bendradarbiavimą tarp vaikų. Kai vienas vaikas kalba visi kiti gali girdėti, ką jie sako. Rinkinyje taip pat yra 6 akių raišč..
67.90€
Be PVM:56.12€
Telefonas mažyliams
Prekė užsakoma
Modelis: AT16364
Telefono ragelis mažyliui tinkamas žaisti tiek lauke, tiek ir patalpose! Mygtukai spalvoti, minkšti. Paspaudus žalia mygtuką telefonas skamba.Telefonas lavina vaikų bendravimą, asmeninius ir socialinius įgūdžius. Gali būti naudojamas lauke ar vidaus patalpose...
8.49€
Be PVM:7.02€
Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (1 puslapių)
Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos – privatumo pranešime.