Meniu
Jūsų krepšelis
Perkant virš 20 eurų pristatome nemokamai.

Pirkimo sąlygos

Pirkimo sąlygos

Džiaugiamės, kad Jūs aplankėt www.EducoABC.lt !
Kviečiame registruotis mūsų svetainėje, susikurti savo paskyrą ir naudotis papildomomis galimybėmis.
Pirmą kartą registruojantis įveskite savo asmens duomenis ir užpildykite papildomus registracijos formos laukus. Mes garantuojame Jūsų pateiktų duomenų apsaugą.
Registruoti galite prieš pasirinkdami prekę arba jau įsidėję ją į krepšelį – kaip Jums patogiau.

Registruotis yra naudinga, nes jūs galėsite:
• sekti ir žinoti, kokioje stadijoje yra Jūsų užsakymas,
• susipažinti su Jūsų pirkimų istorija,
• keisti, papildyti savo asmeninius duomenis,
• patogesnis apmokėjimas už prekes,
• naudotis specialiais pasiūlymais,
• rekomenduoti prekes draugams bei pažįstamiems,
• susidaryti prekių sąrašus,
• kita.

Pirkėjas gali apmokėti už prekes:

  • Pavedimu tiesiai į sąskaitą.

 

Pirkėjas gali apmokėti vienu iš šių būdų:

Pirkėjui išsirinkus pageidaujamas prekes, ir sulaukus užsakymo patvirtinimo el.paštu, pirkėjas su patvirtinimu gauna išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Pirkėjui sudarius sutartį su pardavėju (paspaudus nuorodą „Patvirtinti užsakymą“), apmokėjus sąskaitą ir gavus el. laišką informuojantį apie apmokėtą užsakymą pirkėjas savo paskyroje mato ir gali atsispausdinti sąskaitą-faktūrą. Sąskaitoje nurodoma: užsakymo numeris, pasirinktų prekių pavadinimai, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė prekių kaina, įskaitant pristatymo ir kitus mokesčius.

Jeigu turite educoABC.LT nuolaidų kortelę, nuolaidos kodą įrašykite pirkinių krepšelyje esančiam laukelyje Nuolaidų kuponas

Jeigu gavote dovanų DOVANŲ ČEKĮ, BŪTINAI PRISIREGISTRUOKITE ir tik tada kodą esantį ant DOVANŲ ČEKIO įrašykite pirkinių krepšelyje esančiame laukelyje Nuolaidų kuponas.

Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos bei grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“.
Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su Pardavėju, apie tai pranešdamas Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę (-es) ir užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės (-ių) gavimo dienos. Pirkėjas gali pasinaudoti šia teise nutraukti sutartį, jeigu prekė nebuvo sugadinta ar jos išvaizda iš esmės nepasikeitė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint ją apžiūrėti, negali būti vertinami kaip esminiai išvaizdos pakeitimai. Kai kyla ginčas dėl prekės išvaizdos, gali būti skiriama ekspertizė. Jos išlaidas apmoka kaltoji šalis.
Jei Pirkėjas atsisako prekių pirkimo - pardavimo sutarties, prekės grąžinamos Pirkėjo sąskaita per 15 dienų nuo Pirkėjo pranešimo raštu apie pirkimo - pardavimo sutarties atsisakymą.
Norėdamas grąžinti prekę (-es), Pirkėjas turi užpildyti prekių grąžinimo dokumentą ir pateikti jį kartu su grąžinama preke (-ėmis).
Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

• grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
• prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
• prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais;
• grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
• grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (jei jis buvo išduotas) ir užpildytą grąžinimo dokumentą.

Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti naudodamas savo pasirinkto ar Pardavėjo kurjerio paslaugomis.
Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja kaip galima greičiau pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę (-es) ir už prekės (-ių) pristatymą sumokėtus pinigus.
Kiekvienos Parduotuvės parduodamos prekės savybės ir dydžiai bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Gamintojas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose.
Tuo atveju, kai Gamintojas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.
Tais atvejais, kai remiantis teisės aktais konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti Pirkėjui taip, kad jam būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.
Pardavėjas neatsako už tai, kad Parduotuvėje prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos – privatumo pranešime.