Meniu
Jūsų krepšelis
Perkant virš 20 eurų pristatome nemokamai.

Privatumo politika

Privatumo politika

      Svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys bus naudojami vykdant Jūsų užsakymus, taip pat susisiekti su Jumis, jei jus aptarnaujantiems www.EducoABC.lt darbuotojams kiltų kokių nors klausimų. Įsipareigojame nenaudoti Jūsų pateiktų elektroninio pašto adresų reklaminiams laiškams siuntinėti, išskyrus MB „Baltas puodelis“ tiesioginės rinkodaros tikslams ir kai lankytojas pats užsisako naujienas elektroniniu paštu. Taip pat įsipareigojame neatskleisti lankytojų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.
Turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę www.educoABC.lt tinklalapyje. Jei Jūs šias sąlygas pakeitus naudojatės Parduotuvės paslaugomis, laikome, kad sutikote su sąlygų pakeitimu.
Jei Parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, mes neesame atsakingi už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, nes tų tinklapių neprižiūrime, nekontroliuojame ir toms įmonėms bei asmenims neatstovaujame.
Draudžiama be raštiško MB „Baltas puodelis“ sutikimo naudoti bei platinti Parduotuvėje esančią tekstinę ir grafinę informaciją kituose interneto tinklalapiuose, o taip pat žiniasklaidos priemonėse.

Sklandžiam svetainės veikimui, jūsų naršymo patirties gerinimui bei rinkodarai naudojame slapukus. Naršydami toliau sutinkate su slapukų įrašymu. Daugiau informacijos – privatumo pranešime.